رفع مسئولیت

rafemasooliyat - رفع مسئولیت

رفع مسئولیت

ما که هستیم

کمیاب اسکریپت یک سرویس انتشار دهنده اسکریپت، قالب، افزونه و خدمات وب مستری می باشد، ما در این سایت سعی داریم تا تجربه بهتری را برای مدیریت وب سایت های فارسی زبان به ارمغان آوریم، بازنشر مطالب مهم، تولید محتوای ارزنده به جهت بهبود عملکرد سایت های فارسی زبان یکی از برنامه های درازمدت ما می باشد، در این صفحه برخی از عملکردهای سایت به جهت شفاف سازی کارکرد ما برای شما ارائ ه شده است که مطالعه آن خالی از لطف نخواهد بود.

نشانی های وب‌سایت ما: http://kamyabscript.ir و http://kamyabscript.com می باشد و دامنه های دیگری بجز این ۲ آدرس هیچ گونه ارتباطی با ما ندارد.

 

ما کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا ؟

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم  آدرس IP و سیستم عامل کاربر و همچنین مرورگر او برای کمک به تشخیص هرزنامه ثبت و مورد استفاده قرار می گیرد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده توسط آدرس ایمیل شما (که هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/.

 

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را در فرم های ما مجددا تکمیل نمایید. این کوکی‌ها ممکن است تا یک سال نگهداری شود.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

 

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر از یک نظر در کمیاب اسکریپت درج کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر بخش عضویت فعال باشد)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ/هرزنامه خودکار بررسی شوند.

 

منبع: litespeed-cache

این سایت از ذخیره‌سازی به منظور تسهیل زمان واکنش سریع‌تر و تجربه کاربر بهتر استفاده می‌کند. Caching به طور بالقوه یک کپی از هر صفحه وب را که در این سایت نمایش داده می‌شود، ذخیره می‌کند. همه فایل‌های کش دار موقتی هستند، و هرگز توسط هیچ شخص ثالث دسترسی پیدا نمی‌شود، به جز آن که لازم باشد پشتیبانی فنی را از فروشنده متصل شونده کش دریافت کنید. پرونده‌های مخفی در یک برنامه زمانبندی توسط مدیر سایت منقضی می‌شوند، اما در صورت لزوم می‌تواند به راحتی توسط مدیریت قبل از انقضای طبیعی آن‌ها پاک‌سازی شود.

 

منبع: ضد هرزنامه

ما اطلاعاتی را درباره بازدیدکنندگان سایت‌هایی که از خدمات ضدهرزنامه اکیسمت ما استفاده می‌کنند، جمع آوری می کنیم. اطلاعات جمع آوری شده ما بستگی به نحوه تنظیم کاربر اکیسمت برای سایت دارد، اما معمولاً آدرس IP، نام کاربری، ارجاع دهنده و آدرس سایت (همراه با سایر اطلاعاتی که به طور مستقیم توسط دیدگاه گذار ارائه می شود مانند نام، نام کاربری، آدرس ایمیل و دیدگاهش) را شامل می شود.

در آخر (مهم) :

اگر مطلبی از شما با نقض کپی رایت توسط ما در سایت قرار گرفته است یا قالب سایت شما بدون رضایت شما در سایت ما برای دانلود منتشر شده است شما می بایست در اولین فرصت ممکن با پشتیبانی کمیاب اسکرپیت تماس گرفته و موضوع را به ما گزارش دهید، در صورت عدم اطلاع به مدیران سایت ما به طور کامل رفع مسئولیت می کنیم و ما مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهیم داشت.

مدیران کمیاب اسکریپت تمامی تلاش خود را جهت بهبود صفحات وب و همچنین جلب رضایت صاحبان اثر خواهند نمود، در نتیجه در صورت مشاهده هر گونه نقض کپی رایت از جانب ما سریعاً مورد مذکور را به ما اطلاع دهید.

ایمیل : ۳[email protected]